KONST / Litografier / Färglitografi 9098414
nr 909 8414
Ivar Södergren
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Ivar Södergren (f. 1949), 54/300, signerad, 1994, motivet: 18x21
Ivar Södergren, född 1949 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 september 2014
kl 19:08:10
100 kr
150 kr
200 kr
Ivar Södergren
Läs mer om Ivar Södergren